Nowości

Specjalistyczna pielęgnacja dostępna wyłącznie w certyfikowanych salonach kosmetycznych 

 

Silne,ukierunkowane działanie dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającej cery.Wyjątkowe zabiegi uzupełnia gama kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji domowej. Wypróbuj nowych zaskakujących produktów takich jak  NIC Skin Activator,maski stymulującej mikrocyrkulację i ukrwienie skóry, AHA Peeling Overnight produkt z kwasami do podtrzymywania efektów zabiegu po i w trakcie kuracjii , czy EFG Cream Mask aktywującą naturalne mechanizmy naprawcze skóry.  W ofercie znalazło się aż dziewięć rodzajów serum,tak aby optymalnie zadbać o skórę zgodnie z jej aktualnymi potrzebami. Ujędrnienie, wzmocnienie,rewitalizacja i nawilżenie, to zadania dla kremów o maksymalnej sile działania Ceramide Cream, Lipid Cream, Phyto Moss Cream oraz EGF & Collagen Cream zostały od razu pokochane przez naszych klientów.

 

 

 

 

 

 

ULTHERA HIFU

Nieinwazyjny lifting skóry z użyciem fali ultradźwiękowej HIFU.

HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) to skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Dzięki zastosowaniu fali w skórze dokonuje się proces koagulacji przy temperaturze od 65 do 75 stopni C, stymuluje to skórę do wzmożonej produkcji kolagenu, co powoduje widoczne zmniejszenie wiotkości skóry i zagęszczenie jej struktury.

 

• Długotrwałe rezultaty

• Możliwość wykonywania zabiegu bez względu na porę roku

• Ujędrnianie skóry różnych partii ciała(m.in. twarz, szyja, dekolt, brzuch, uda, pośladki)

• Brak okresu rekonwalescencji

• Pierwsze efekty widoczne bezpośrednio po zabiegu

 

 

DR BABOR HYDRO CELLULAR

Nawilża dzięki zawartości kwasu hialuronowego o trzech wielkościach cząsteczek oraz peptydów HY 3, które wspierają syntezę naturalnego kwasu hialuronowego w skórze, a także optymalizują zdolność wiązania wody.

Naturalne biopolimery tworzą dodatkowo na powierzchni naskórka niewidoczny film, stopniowo uwalniają substancje nawilżające i zatrzymują je tworząc zapas wilgoci w skórze.

Krem oraz serum dostarczają intensywnej dawki nawilżenia skórze odwodnionej, ze zmarszczkami wynikającymi z przesuszenia. Przywracają cerze świeżość, promienność i gładkość.

 

 

BROW DESIGN

Najnowsza metoda stylizacji brwi

Zabieg polega na dokładnym pomiarze brwi, dopasowaniu ich do kształtu oczu i twarzy, wykonaniu farbowania oraz regulacji łuku brwiowego. Efekt różni się od klasycznej henny przede wszystkim swoją trwałością( utrzymuje się nawet do 6 tygodni), farbowane są jedynie włoski, nawet te najmniejsze, rezultatem jest bardzo naturalny wygląd zadbanych brwi. Po zabiegu zapraszamy na krótką lekcję makijażu brwi.