O firmie

Gabinet Kosmetyczny Aleksandra Rutkowska jest firmą rodzinną, istnieje w podwarszawskiej Kobyłce od 1981 roku i od samego początku tworzy go z pasją i oddaniem Aleksandra Rutkowska. Nasz gabinet powstał z potrzeby  stworzenia wyjątkowego miejsca oferującego usługi kosmetyczne, do tej pory niedostępne w okolicy.

   Z biegiem lat wraz z doświadczeniem zdobytym na dynamicznie zmieniającym się rynku usług kosmetycznych, licznymi szkoleniami w zakresie kosmetologii, z powodzeniem łącząc tradycję i nowoczesność,  gabinet zyskiwał coraz to większe grono stałych klientek oraz ich zaufanie i oddanie. Uczyniło to Gabinet Kosmetyczny Aleksandra Rutkowska silną marką na lokalnym dopiero rozwijającym się rynku.

Oferta zabiegów w gabinecie jest bardzo zróżnicowana- od tradycyjnych, takich jak oczyszczanie, depilacja, henna, do bardziej złożonych obejmujących pielęgnację całego ciała, masaże, zabiegi  liftingujące, medycynę estetyczną. Nieodzownym elementem zabiegów jest uspokajająca, odprężająca muzyka, która pomaga klientom w pełni się zrelaksować, co pozytywnie wpływa na efekty pielęgnacji.            

   Gabinet Kosmetyczny Aleksandra Rutkowska jest salonem autoryzowanym przez niemiecką markę ekskluzywnych kosmetyków Doktor BABOR. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i upiększające wykonywane są wyłącznie na kosmetykach marki BABOR, co pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu oferowanych usług. To właśnie dzięki wyjątkowej jakości kosmetykom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wybitną jakość i skuteczność wykonywanych zabiegów.

   Klienci powierzający nam pod opiekę  swoją skórę doceniają wysoką jakość usług oferowanych w salonie i chętnie wracają pragnąc kontynuować pielęgnację. Mają one możliwość zaopatrzenia się  na miejscu w kosmetyki polecane im przez kosmetyczkę do pielęgnacji domowej. Salon ściśle współpracuje z lekarzem- chirurgiem plastycznym, który wykonuje na miejscu  zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz linergistką.

   Obecnie mamy zaszczyt dbać o skórę już drugiego pokolenia naszych wspaniałych  klientek i klientów,  jesteśmy także świadkiem  narodzin i dorastania ich dzieci, co daje nam nadzieje na powstanie kolejnej generacji konsumentów o których zaufanie warto zabiegać. Świadomie budując własną markę tworzymy zapadający w pamięć wizerunek. Rozwijamy się zawodowo w zgodzie z własną osobowością i wartościami, które są nam bliskie. Podkreślając nasze moce strony przyciągamy do siebie klientów. 

Zapraszamy serdecznie

Aleksandra Rutkowska i Magda Kamińska